Bitlis’in Ahlat ilçesinde bulunan halı yıkama işletmecisi, yıkadıkları halıya yüzde 100 temizlik garantisi verirken, yıkamadan memnun olmayan müşterilerinin halılarını ise ücret almadan yeniden yıkıyor. 
İlçede havaların ısınmasıyla birlikte evlerde bahar temizliği başlarken, halı yıkamacılar ise fazla mesai yapmaya başladı. İlçede bulunan Ahlat Halı Yıkama’nın sahibi Emrah Doğanay, havaların ısınmasıyla birlikte halı, kilim, koltuk, yorgan, yatak gibi ürünlerde bahar temizliğinin başladığını söyledi. Yıkama için getirilen ürünlerin önce genel bir tozunun alındığını hatırlatan Doğanay, daha sonra yıkama işlemlerine başladıklarını ifade etti. Doğanay, “Firmamızda bu tür işlemler profesyonel bir şekilde yapılıyor. Öncelikle müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Hem makine ile hem de gerek gördüğümüzde elle yıkama yapıyoruz. Müşterilerimizin yaptığımız işten memnun kalması bizim için çok önemli. Halı, kilim, koltuk, yorgan, yatak gibi ürünlerin temizliğini çok hassas bir şekilde yapıyoruz. Yıkadığımız ürünleri doğal ortamda kurutarak, solma, tüy dökme ve sıkmadan dolayı oluşabilecek aşınmalardan da koruyoruz” dedi.
Özellikle ilçedeki bayanların temizlik hususunda çok hassas olduklarını ifade eden Doğanay, “Halı, kilim, koltuk, yorgan, yatak gibi ürünlerin temizliğinde ‘temiz olma garantisi’ veriyoruz. Halı yıkama işletmemizde profesyonel ekipman desteğiyle birlikte halılarınız türüne göre yıkanıyor ve hiçbir şekilde hasar oluşmuyor. Ayrıca işletmemize yeni getirmiş olduğumuz havuz sistemini kullanarak halıların daha temiz olmasını sağlıyoruz. Eğer müşterimiz yıkamadan memnun olmazsa, halılarını ücret almadan yeniden yıkama garantisi veriyoruz. Amacımız yüzde 100 kaliteli temizlik” dedi.

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0
  • Henüz hiç yorum yok

Son Yorum Yapılanlar

Misafir - profile
http://www.tomgarner.co.uk
AHLAT'TA YANKESİCİLİK Joomla! Makalesi içinde
Misafir - dd
benim dedemdi
İdris Eminoğlu Vefat Etmiştir.... Joomla! Makalesi içinde
allah rahmet etsin
Maşallah Koçak Vefat Etmiştir.... Joomla! Makalesi içinde
afiyet olsun ağalar böyle insanın canı çektirilirmi hiç
Cennetten bir köşede "Kahvaltı... Joomla! Makalesi içinde
ALLAH YERİNİ CENNET MEKANI ETSİN
Müslüm Ayber Vefat Etmiştir. 0... Joomla! Makalesi içinde

Son Eklenenler

Facebook'da Sayfamız

Hava Durumu

Ahlat

Kimler Sitede

Giriş yapan Üye yok

Ahlat Forum Ziyaretçi İstatistikleri

2760094
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
704
2993
21846
21846
66527
64065
2760094

Bugünün Tahmini
6696

4.97%
3.93%
6.38%
0.78%
0.14%
83.79%
( 15 dakika) Online:78
78 misafir
Çevrim İçi üyeler

IP:54.87.112.248

Selçuklu Gazetesi

SP Simple Youtube

Please enter youtube id.